Ako prebieha ONline vzdelávanie.

Doba štúdia.

Prihlásenie sa do kurzu.

Pre prihlásenie sa do zapísaného on-line kurzu si vytvoríte váš účet zaregistrovaním sa. Po zaplatení zvoleného kurzu dostanete prístupové právo do tohto kurzu. Do neho sa budete prihlasovať na internete z pohodlia svojho domova, alebo kdekoľvek sa práve nachádzate. Nemusíte nikam chodiť. Povolený vstup vám umožňujú vstup len do zvoleného a zaplateného kurzu. Po prihlásení sa do kurzu sa vám otvorí celá štruktúra kurzu. Okamžite môžete začať študovať.Doba štúdia.

Prístup do kurzov máte časovo neobmedzený, takže každý kurz môžete študovať kedy vám to vyhovuje a ako dlho potrebujete. Môžete sa k nemu opätovne vracať. Kurz je vedený tak, že obsahuje konkrétne a výstižné vedomosti, žiadne omáčky a veľa slov pre nič, konkrétne cielené a priamo zamerané informácie vám ušetria veľa času. Kurz môžete študovať na etapy, s prestávkami, naraz, alebo sa k nemu môžete po určitej dobe vracať.


Štruktúra kurzov.

Kurzy sú rozdelené do rôznych modulov, pričom každý modul môžete preberať tak dlho, ako si zvolíte a sú v ňom obsiahnuté jednotlivé témy, kroky, testy a úlohy. Každý kurz obsahuje úvod, teoretickú a praktickú časť, záver a záverečné informácie a odporúčania. Pre vašu prehľadnosť si môžete prebraté moduly vyznačiť ako splnené. Budete mať lepší prehľad čo už máte prebraté za sebou a k čomu sa nemusíte vracať.


Obsah a zloženie kurzov.

Teóriu, praktické príklady, ukážky a všetko potrebné na zvládnutie danej témy je obsiahnuté v kurzoch vo forme video prezentácie v  textovej a audio forme. Zaradené sú rôzne testy a úlohy, obrazová dokumentácia, foto-príklady z praxe, videa alebo audio - nahrávky. U mnohých kurzoch sú na konci pripnuté dokumenty vhodné na stiahnutie a vytlačenie.

Posledná zmena: Wednesday, 11 July 2018, 10:49